Wellbeing Options® Kamilla Motacki

Search / Institutes / Wellbeing Options® Kamilla Motacki

Entitled to seal
Experienced Institute
Kamilla Motacki

Kamilla Motacki

Head of Wellbeing Options® Kamilla Motacki

IN

28 IN members

Show users
ICI

27 ICI members

Show users
phone
+48600462626
Poland

Reviews

About

Tylko najnowsze metody

Prowadzimy Treningi NLP. Praktyk NLP, Mistrz Praktyk NLP i Trener NLP.

Cały czas szkolimy się za granicą, mamy kontakt z najnowszymi badaniami i współpracujemy z Instytutami, które cały czas na bieżąco uczą na świecie. Jesteśmy w kooperacji z innymi instytutami na świecie, wspierając się i ucząc.

Asystujemy na treningach u najlepszych trenerów na świecie, aby móc obserwować ich pracę i przenosić sposób uczenia na polski grunt. Szczególnie ważna jest dla nas idea dzielenia się i wspierania swoich absolwentów rozwoju.

Bycie co-trenerem jest niebywałym doświadczeniem, które pozwala wczuć się w rolę uczestnika i jednocześnie szlifować swój warsztat trenerski.

Uczestniczymy w treningach i konferencjach, spotkaniach na świecie: Nowa Zelandia, Egipt, Cypr. Plany:  Cypr, Nowa Zelandia (again)Japonia, Liban, Stany Zjednoczone

 

Prowadząca treningi Kamilla Motacki

Prowadzi treningi, szkolenia, konsultacje indywidualne dla kadry menadżerskiej, dyrektorów zarządzających, inwestorów oraz pracowników. Prowadzi również warsztaty na temat rozwiązywania konfliktów, szkolenia dotyczące świadomej komunikacji, pomaga stworzyć zgrany zespół w miejscu pracy.

Konsultuje procesy grupowe, zarządzanie ludźmi, nowoczesne formy zarządzania, zajmuję się znajdowaniem i wykorzystaniem zasobów drzemiących w ludziach, pomaga w procesach rekrutacyjnych, szkoli Hr-ców

Współpracuje z globalną firmą Workplaces Options ® (Wielka Brytania), która prowadzi Program Pomocy dla Rodzin i Pracowników (Employee& Family Assistance Programme EFAP), oraz Firmą Shepell – Fgi Prowadzącej Program Employee and Family Assistance EFAP MONTREL.